Úvodní stránka » Komentáře

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Kniha (Petra, 24.10.2012 12:44:57) Odpovědět

  Ahoj Satisi...doufám že na mě s jedním výtiskem myslíš ;-) Péťa

 2. (danca, 28.10.2012 20:41:43) Odpovědět

  Už se těším, až ho budu držet v rukou......Ten román

 3. Recenze (Dany, 8.12.2012 12:04:58) Odpovědět

  Asi nebude nejčtenějším románem všech dob ale otevřenost a živočišnost s jakou autor popisuje touhy a sexuální praktiky páru i více zůčastněných je velmi pikantní. Je náhledem do myšlenek, scénářů a představ kde je i možné se ztotožnit nebo použít jako lechtivý návod a okořenit možná fádní vztahy. Když pomineme vulgarizmi a opakující se pasáže, tak děj plyne a ač mohou mnohé scény šokovat najdeme i cit, něhu, zápletku a rezervizmus.

 4. Láska? (Martina, 13.1.2013 23:01:23) Odpovědět

  Tuto knížku mi před Vánoci daroval můj velmi dobrý kamarád:-)...(autor danné knihy). Po přečtení první kapitoly jsem zděšením knihu zavřela a neměla jí vůbec chuť číst dál. Ikdyž autorovo mluvu a vyjadřování se barvitě o sexuálních zážitcích znám, i tak mě jeho mluva, s kterou nás ženy v knize popisuje velmi fascinovala. Dnes jsem se k této knize vrátila a mohu říct, že jsem musela svůj názor na knihu velmi přehodnotit. Nejen to, že ji už čtu 3 hodiny a nemohu přestat, dokud jí nepřečtu celou..:-)..ale je pravda, že při celé te četbě jsem velmi příjemně "vzrušeně" napnutá...:-)...a to má tato knížka způsobit...šokovat...je to opravdu pornograficky napsaná kniha, ale STATISKU velmi se ti povedlo. Vřele VŠEM DOPORUČUJI si ji přečíst..:-D

 5. vyjádření (Aneta, 20.1.2013 23:11:11) Odpovědět

  Dobrý večer, jen chci napsat, že v největším Librexu jsem knížku už nesehnala, byla totálně vyprodaná a našla jsem ji až v Kosmasu v Shoppingu. Po prvních stránkách mě kniha šokovala, po těch dalších jsem byla naštvaná, pak rozpačitá, chvílemi smutná, že existuje člověk, který ví.... Pár let žijeme romány a přijde na každého doba, kdy sundáme masku a teprve začneme prožívat to pravé. Tím chci vyjádřit veliké dík autorovi a holky, ženy, manželky- dejte to přečíst i svým protějškům !!! Tady mají návod ....

 6. Kniha (Michal, 31.1.2013 16:43:30) Odpovědět

  Musim autora velmi pochvalit,kniha se mi opravdu moc zamlouvala,po ostrejsim zacatku kniha nabrala spad a nemohl jsem se od ni odtrhnout...Jen vic takovych psychologickych romanu,protoze clovek se ma porad co ucit...Doporucuju...:-)

 7. Skvela knizka (Nina, 2.2.2013 21:12:47) Odpovědět

  Strasne dlho mi tuto knihu brali spod nosa, ale kedze uz mam 18 uz mi nic nemozu! :D Je to fantasticka knizka, este stale som trosku nespametana z neuveritelneho zakoncenia. Je tam velmi uzasne zachyteny proces akym muzi rozmyslaju, povedala by som ze je to must have tool na to aby ste dokazali svoje lasky pochopit a uzivali si s nimi zivot stastne a naplno! ;) Naozaj uzasna kniha! :)

 8. laska je lez (Barbora, 2.8.2016 12:14:49) Odpovědět

  autora knihy , znam osobne ,, kniha jako takova spatna není , vsak autor . sam je uvnitr srdce spatny clovek, v knize popisuje sam sebe ajeho chovani k ženám , ktereho ho doprovazí celým jeho životem ,,po zkušenostech s osobniho zivota dnes již vím a po poznaní pana Karakevase vím ,že Laska je Lež a neexistuje nikdy mezi mužen a ženou .....pouze se jedna o přirozene biologicke pudy ...

 9. Sagacity Blood Intimidation Readings (AMubcoodsson, 15.8.2018 23:31:10) Odpovědět

  Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
  https://www.cialispascherfr24.com/cialis-va-bene-per-le-donne/

 10. 40 Ways to Lop off Your Blood Influence (AArbismiff, 21.9.2018 12:16:24) Odpovědět

  Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
  https://www.cialispascherfr24.com/le-cialis-sur-internet/


Kontakt

Láska je Lež
TOPlist